English (United Kingdom)   Estonian (Eesti)   Russian (CIS)

Keeltekool    Language school    Школа языков

Tatjana Galutvo Matemaatika Galerii Tallinn

Matemaatika on numbrite keel, mille mõistmiseks ei pea olema geenius. Piisab vaid heast tahtest ja avatud meelest, et ka kõige keerulisemad valemid selgeks saaksid. Suurepärased õpetajad ja personaalne lähenemine tagavad edu nii arvude maailmas kui ka teistes eluvaldkondades. Ratsionaalsed otsused ja korrastatud mõtted – see on puhas matemaatika!

Matemaatika on tegelikult väga   huvitav.
Sõltub sellest, kuidas seda õppida.

Математика на самом деле очень интересна. Смотря как к ней подойти.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geomeetria meie ümber

Hommikuti ärkan oma ristküliku kujulisest voodist ühe risttahuka kujulise äratuskella peale. Vaatan oma ovaalsesse peeglisse. Pesen oma ruute meenutavad hambad puhtaks ja lähen kööki. Võtan risttahukakujulisest külmkapist poolringsed leivaviilud, ringsed vorstiviilud ja ruudukujulised juustuviilud. Teen nendest silindrikujulisse kappi mõned võileivad. Lähen alla 45° trepist. All teen täisnurkse pöörde ja väljun uksest. Et jõuda bussi peale kiiremini, ei jookse ma täisnurka, vaid lõikan 60° nurgaga teed. Selline ongi mu geomeetriline hommik. 

 

 Геометрия вокруг нас

Каждое утро просыпаюсь в прямоугольной кровати от звонка параллелепипедного будильника. Смотрюсь в овальное зеркало. Чищу свои зубы, напоминающие квадраты и иду на кухню. Беру из параллелепипедного холодильника полукруглые ломтики хлеба, круглые ломтики колбасы, квадратные ломтики сыра и делаю из них цилиндрообразные бутерброды. Спускаюсь по лестнице в 45°. Внизу поворачиваюсь на 90° и выхожу из двери. Чтобы быстрей успеть на автобус, не бегу по прямому углу, а срезаю дорогу под углом в 60°. Вот такое у меня геометрическое утро.

 

    

Королева наук МАТЕМАТИКА. Слушать.

[Скачать]

 

Inglise keele kursused täiskasvanutele, noortele ja õpilastele Tallinnas->> Vajuta siia:) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matemaatika,inglise ja vene keele kursused Tallinnas Курсы математики,языковые курсы детям и взрослым,английский и немецкий для детей,курсы эстонского для детей, курсы немецкого для детей,IELTS,TOEFL,FCE,английский и немецкий по субботам, курсы математики в Таллинне, Inglise keele kursused täiskasvanutele ja õpilastele Tallinnas,IELTS,kõnekeele kursused. inglise keele kursused noortele, inglise keele kursused õpilastele Atlasnet-Õpi mõnuga kesklinnas:)Vene keele kursused täiskasvanutele Tallinnas,IELTS,kõnekeele kursused. inglise keele kursused noortele, inglise keele kursused õpilastele Atlasnet, matemaatika Tallinnas

Atlasnet Keelekeskus Narva mnt.7, 10117, Tallinn, 3. trepikoda, 2. korrus, infoatlasnet.ee Tel. 6701067, 6109466, 5521112. Eestikeelne info: 5586776.